مسابقات لیگ برتر فوتبال با قهرمانی تیم ملی تخار پایان یافت

بنیاد فرهنگی هدف که از ششمین دور مسابقات لیگ برتر فوتبال در زون شمالشرق میزبانی می کرد. مسابقات امروز با قهرمانی تیم ملی فوتبال ولایت تخار پایان یافت.

این مسابقات که از چند روز بدینسو در میان تیم های تخار٬ بغلان٬ کندوز و بدخشان در زون شمالشرق راه اندازی شده بود؛ بازی کنان ولایت تخار در این مسابقات توانستند با شکست تیم های مقابل مقام اول در لیگ برتر افعانستان در زون شمالشرق را از آن خود کنند.

گفتنی است که در این مسابقات محبوب کاکر منحیث بهترین گول کیپر از تیم فوتبال کندوز و خال محمد سروش بهترین بازی کن در دور ششم لیگ برتر زون شمالشرق از تیم فوتبال تخار شناخته شدند.

از سویی هم این مسابقات که همه ساله در میان بازی کنان و ورزشکاران در زون شمالشرق برگزار می شود؛ بنیاد هدف افتخار حمایت ازین مسابقات را داشته وجوانان را به ورزش تشویق می نماید.

توجه به ورزش و حمایت از ورزشکاران یکی از برنامه های همواره مورد توجه بنیاد فرهنگی هدف می باشد که این نهاد از سالهای زیادی بدینسو ورزش کاران را کمک تخنیکی نموده ‌و مدال آوران را مورد تقدیر و ستایش قرار می دهد.

مسئولان در این نهاد توجه به ورزش را پرداختن به نیکویی توصیف کرده و همه گان را به انجام این نیکویی فرا میخوانند.

از سویی مسئولان علاوه می کنند؛ ورزش در کنار اینکه افراد جامعه را صحتمند و تن درست می سازد؛بلکه در کنار آن یکی از مهم ترین بسترها در زمینه همگرایی و همبستگی نسل جوان کشور محسوب می شود.

بیایید با ورزش که زمینه ساز همبستگی و پیام آور صلح در کشور می باشد به سراغ ورزشکاران عزیز خود رفته و در زمینه رشد و بالنده گی آن از هیچ گونه همکاری دریغ نورزیم.

21, سرطان